Schüco Hakkında

Schüco pencere, kapı, cephe, sürme sistemleri, güvenlik teknoloji sistemleri ve güneş kırıcı sistemleri geliştirmekte ve satmaktadır. Bina kabuğu uzmanları konut amaçlı ve ticari amaçlı binalara yönelik yenilikçi ürünlerin yanı sıra bina yapı proje sürecinin her aşamasında ilk fikirden tasarıma, imalat ve montaja kadar danışmanlık ve dijital çözümler sunmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesi, üretim makineleri ve 360° sürdürülebilirlik döngüsü ile tamamlanmaktadır.

Schüco dünya çapında 5.650’ nin üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri olma hedefi ile çalışmaktadır. Bu amaçla firma mevcut piyasa trendlerini ve standartlarını göz önüne alarak, tüm bina kabukları için sürekli olarak yeni ürün ve hizmetler test etmekte ve geliştirmektedir. Dünya genelinde 12.000 uygulamacı, planlamacı, mimar ve yatırımcı Schüco ile birlikte çalışmaktadır. Firma 80'in üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup 2019 yılında yıllık 1.750 milyar Euro'luk bir ciroya ulaşmıştır.

5.650 çalışanı ve 12.000 Partner'i ile 80'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

MADE FOR MORE - YENİ KURUMSAL FİLM

Schüco; tasarım, konfor ve güvenlik bakımından en üst seviyedeki talepleri karşılayan ve enerji tasarrufu konusunda ölçütler belirleyen yenilikçi pencereler, kapılar ve cephe sistemleri sunar.

Yeni kurumsal film, Schüco'nun çok daha fazlasını sunduğunu göstermektedir: Made for More.

Şimdi filmi izleyin ve bundan ilham alın.